PRACA - Księgowa

piątek, 7.6.2024 15:30 1658

SK Pucore logo miniSK pucore Europe zatrudni

KSIĘGOWA

Główne zadania:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (księgowanie dokumentów księgowych, w szczególności WDT, WNT, krajowe, eksport)
  • Wystawianie faktur sprzedaży kraj i zagranica
  • Tworzenie rezerw
  • Analiza kont bilansowych i wynikowych
  • Czynny udział w zamknięciach miesięcznych, kwartalnych i rocznych, w audytach
  • Prowadzenie raportów wg wewnętrznych standardów, współpraca z zarządem spółki
  • Obsługa procesu płatności
  • Monitorowanie i analiza zmian przepisów prawa podatkowego

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
  • wykształcenie ekonomiczne (finanse, rachunkowość)
  • minimum rok doświadczenia na stanowisku księgowym (pełna księgowość)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość obsługi komputera / MS Office
  • Znajomość programu SAP/ Symfonia będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowa o pracę w stabilnej organizacji
  • Możliwość rozwoju, szkolenia oraz podnoszenie kwalifikacji
  • Praca w rozwijającej się firmie, w międzynarodowym zespole
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

Benefity:

  • Fundusz Socjalny dofinansowanie zajęć sportowych/ biletów do kina
  • Opieka medyczna
  • Spotkania integracyjne

Aplikacje (CV + list motywacyjny), w j. polskim i j. angielskim,
prosimy kierować na adres:

e-mail: praca@skpucore.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.