XXVI B-Ball Jam w Dzierżoniowie [ZOBACZ WIDEO]

poniedziałek, 29.7.2024 07:00 2017 1

27 lipca 2024 roku na boisku przy os. Jasnym 12 w Dzierżoniowie odbyła się kolejna edycja turnieju koszykówki B-BALL Jam. Wydarzenie przyciągnęło rzesze fanów tego sportu, zapewniając niesamowite emocje i niezapomnianą atmosferę.Podczas turnieju nie tylko było można podziwiać zmagania koszykarzy, ale również cieszyć się smakiem pysznych potraw z grilla oraz muzyką na żywo, o którą zadbali DJ BBoy Domel i WitOld.

KOMUNIKAT KOŃCOWY OSiR Dzierżoniów

Udział wzięło 12 drużyn z takich miast jak Dzierżoniów, Wrocław, Lubin, Wałbrzych, Piława Górna, Wschowa. Kibice mogli oglądać mecze dzieci z klubu B-Ball Dzierżoniów oraz mecz pokazowych dzieci przyjezdnych z Gorzowa Wlkp , Wałbrzycha i Wrocławia kontra dzieci z Dzierżoniowa w tzw. Meczu Superbohaterów. Wszyscy młodzi uczestnicy otrzymali medale. W turnieju wygrała drużyna Bad Company Wałbrzych, która w finale zwyciężyła z drużyną GreenGo Wrocław.

Cieszy fakt, że w turnieju wzięło udział kilku zawodników z ekstraklasy, którzy niewątpliwie podnieśli poziom rangi zawodów.

Na zakończenie odbył się bardzo efektowny konkursu wsadów w którym rywalizowało 12 zawodników. Zwyciężył Mikołaj Porębski z Poznania. Wyjechał z Dzierżoniowa z ogromnym pucharem oraz nagrodą finansową w wysokości 1000 złotych.