PRACA - Programista/Operator CNC

wtorek, 7.5.2024 08:51 1033

logo Liwlewant 2024Ogłoszenie o pracę:

Programista/Operator CNC

Firma Liw Lewant Sp. z o.o. z siedzibą w Bielawie poszukuje kandydata na stanowisko Programisty/Operatora CNC.

Opis stanowiska:

  • Programowanie i obsługa maszyn CNC oraz robotów przemysłowych w procesie produkcji opraw okularowych i innych precyzyjnych elementów.
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w celu zapewnienia najwyższej jakości wyrobów.
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych oraz ich ciągłością.
  • Utrzymanie maszyn i narzędzi w dobrym stanie technicznym.
  • Współpraca z zespołem konstrukcyjnym w zakresie opracowywania i modyfikacji projektów.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, preferowane w dziedzinie mechaniki, elektroniki, automatyki lub pokrewne.
  • Doświadczenie w programowaniu i obsłudze maszyn CNC.
  • Znajomość języków programowania stosowanych w automatyce przemysłowej.
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów technicznych.
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność oraz odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków oraz przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole.

Aplikacja:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV na adres: liwlewant@liwlewant.pl z dopiskiem "Programista/Operator CNC".

Prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego CV, przez Liw Lewant Sp. z o.o., ul. Ostroszowicka 17B, Bielawa, w celu wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym."

Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres liwlewant@liwlewant.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.